Kontakt os

Behøver du hjælp?

Vi håber at du let finder det du søger i vores nye Webshop. Tanken er at det skal være let at bestille og enkelt at komme i kontakt med os hvis du vil have personlig hjælp.

Finder du ikke  varen som du søger eller er du stødt på et problem af anden slags ? kontakt da vores salgskontor så finder vi en løsning. Hvis et produkt er udsolgt på vores Svenske lager tager vi det hjem fra vores Europalager-der findes store volumer. Hver torsdag lægges der bestillinger ind der og vi leverer ugen efter.

Her finder du detaljerede instruktioner og kontakt oplysninger.

Fruit Distribution

Hojevej 15
4900 Nakskov

Telefon: 54 92 52 63 (kundeservice),
E-post: ordre@fruit.se

Sverige

Fruit Distribution
Tredenborgsvägen 16
294 35 SÖLVESBORG


Vores salgsafdelings åbningstider i Danmark
Mandag-Torsdag 8.00-16.00
Fredag 8.00-15.00


Anders Strand
VD & Sælger
Epost: anders@fruit.se
Mobil: +46 708-808 237


Johan Strand
Vice VD, Sælger & Marknad
Epost: johan@fruit.se
Mobil: +46 707-664 776


Peder Rylander
Sales Director Scandinavia
Epost: peder@fruit.se
Mobil: +46 707-73 96 44


Jakob Madsen

Sælger, DK
E-post: jakob.lf@fruit.se
Kontor: 5492 5263
Mobil: 2324 5934


Håkan Andersson
Backoffice/Sælger, SE
Epost: hakan@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40


Christian Kahn
Sælger Mellansverige
Epost: christian@fruit.se
Mobil: +46 722-524 590


Paal Sjövall
Sælger Norge
Epost: paal@fruit.se
Mobil: +47 900 338 93


Sofie Månsson
Inköp
Epost: sofie@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40


Tina Spogardh
Marknadsansvarig
Epost: tina@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40

Annika Roslund
Ekonomi
Epost: annika.roslund@fruit.se
Telefon: +46 456-422 69

Johan Larsson
Lager Chef
Epost: johan.larsson@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40