Kontakt os

Behøver du hjælp?

Vi håber at du let finder det du søger i vores nye Webshop. Tanken er at det skal være let at bestille og enkelt at komme i kontakt med os hvis du vil have personlig hjælp.

Finder du ikke  varen som du søger eller er du stødt på et problem af anden slags ? kontakt da vores salgskontor så finder vi en løsning. Hvis et produkt er udsolgt på vores Svenske lager tager vi det hjem fra vores Europalager-der findes store volumer. Hver torsdag lægges der bestillinger ind der og vi leverer ugen efter.

Her finder du detaljerede instruktioner og kontakt oplysninger.

Fruit Distribution

c/o LF Handels & Importcenter
Postbox 158
Hojevej 15
4900 Nakskov

Telefon: 54 92 52 63 (kundeservice),
E-post: ordrer@fruit.se

Sverige

Fruit Distribution
Tredenborgsvägen 16
294 35 SÖLVESBORG


Vores salgsafdelings åbningstider
Måndag - Fredag: 08.30 - 16.00
Lunch: 12:30 - 13:00


Anders Strand
VD & Sælger
Epost: anders@fruit.se
Mobil: +46 708-808 237


Johan Strand
Vice VD, Sælger & Marknad
Epost: johan@fruit.se
Mobil: +46 707-664 776


Peder Rylander
Sales Director Scandinavia
Epost: peder@fruit.se
Mobil: +46 707-73 96 44


Jan Lusty

Sælger, DK
E-post: jan.lf@fruit.se
Kontor: 5492 5263
Mobil: 2178 7854


Jakob Madsen

Backoffice/Sælger, DK
E-post: jakob.lf@fruit.se
Kontor: 5492 5263
Mobil: 2324 5934


Håkan Andersson
Backoffice/Sælger, SE
Epost: hakan@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40


Fredrik Eriksson
Backoffice/Sælger, SE
Epost: fredrik@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40


Christian Kahn
Sælger Mellansverige
Epost: christian@fruit.se
Mobil: +46 722-524 590


Paal Sjövall
Sælger Norge
Epost: paal@fruit.se
Mobil: +47 900 338 93


Sofie Månsson
Inköp
Epost: sofie@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40


Sandra Lööv
Marknadsansvarig
Epost: sandra@fruit.se
Telefon: +46 701 497658 

Annika Roslund
Ekonomi
Epost: annika.roslund@fruit.se
Telefon: +46 456-422 69

Johan Larsson
Lager Chef
Epost: johan.larsson@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40